Мік Джаггер і Джеррі Холл
Мік Джаггер і Джеррі Холл

Американська модель Джеррі Холл виставила на аукціон кілька творів мистецтва зі своєї колекції. Однією з причин такого вчинку вона називає бажання позбутися від речей, які нагадують їй про минуле, коли вона була одружена з лідером групи Rolling Stone Міком Джаггером.

Джаггер і Хол розпочали спільне життя в кінці 1970-х, заради цього вона кинула ще одного співака, Брайана Феррі. У пари четверо дітей, а шлюб вони уклали тільки в 1990 році; причому пізніше, коли наприкінці 90-х вони прийняли рішення розлучитися, з’ясувалося, що церемонія на пляжі Хінду в Балі недійсна за англійськими законами. Втім, своє розставання вони все одно оформили через британський суд.

Минуле десятиліття ознаменувалося крім всього іншого ще і численними любовними пригодами обох – що Джаггера, що Хол. Чому модель вирішила саме зараз позбутися старого мотлоху – незрозуміло. На аукціон вона виставила 14 робіт. Топ-лотом стане картина Люсьєна Фрейда «Eight Months Gone» 1997 року, на якій зображена сама модель і актриса на восьмому місяці вагітності – тоді вона чекала на четверту дитину від Джаггера, Габріеля Люка Богарда.

Також під молоток відправиться робота Енді Уорхола «Знак долара», отриманий Джеррі Хол від самого художника на знак вдячності за допомогу в підготовці його телевізійного шоу «Warhol TV». Серед продаваних предметів роботи Франка Ауербаха і Дем’єна Херста. Усього за колекцію передбачається виручити приблизно $2,3 млн.

За матеріалами Газета.Ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.