КНДР
КНДР проведе переговори з Сеулом

Перші за останні два роки військові переговори, спрямовані на врегулювання напруженості на Корейському півострові, проведуть у четвер Республіка Корея і КНДР. Новина практично збіглася з іншим важливою подією.

Напередодні на конференції Трудової партії Кореї Кім Чен Ун – молодший син лідера країни Кім Чен Іра був обраний до ЦК партії. Включення 27-річного Кім Чен Уна в керівні структури ТПК аналітики розцінюють як ознаку появи “третього покоління” в системі наступності керівництва в КНДР.

Тим часом спостерігачі в Південній Кореї та Китаї не вважають, що в ближчій перспективі від політики Пхеньяну можна очікувати великих змін.

У те, що відбувається зараз процесі ключове слово – стабільність. Ймовірно, хвороба Кім Чен Іра, або його передбачувана хвороба, викликала необхідність пошуку наступника. І насправді мета тут – переконати як світове співтовариство так і громадян країни в тому, що керівництво Північної Кореї продовжує працювати, відзначає незалежний експерт.

Аналітики вважають, що Пхеньян повинен встати на шлях зміцнення зв’язків з міжнародним співтовариством, встановлення добросусідських відносин із Сеулом, а також вирішити свої економічні труднощі.

Джерело Euronews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.