Галина Климович
Климович спростовує всі звинувачення

Колишня керівник слідчої групи в справі про отруєння Ющенка Галина Климович заявляє, що зразки крові екс-президента були знищені ще до її приходу.

Про це вона заявила “Українській правді”, коментуючи інформацію про те, що в п’ятницю може бути порушена кримінальна справа проти неї.

“Експертиза крові Віктора Ющенка була зроблена ще до моєї каденції по цій справі в червні 2006 року. Тоді проводилася експертиза, відбиралися зразки крові, транспортувалися до лабораторій в три країни – Бельгію, Великобританію, Німеччину – на підставі міжнародних запитів”, – сказала вона.

За словами Климович, весь етап транспортування був задокументований: опечатані всі зразки, сфотографовані всі тари і при отриманні зразків, і при передачі їх до лабораторій.

“Але назад ніяких залишків зразків ми не отримували! Ми отримали лише висновки лабораторій”, – наголосила Климович.

“Так, до нас передали пробірки, тобто пусту тару. І вони (зразки) були дійсно знищені. Але все це робилося відкрито з дотриманням всіх процедур, складанням всіх потрібних актів. Всю цю процедуру виконували під керівництвом слідчого Проскурника”, – зазначила вона.

“У Проскурника наразі дуже великі проблеми, тому що зараз намагаються ініціювати стосовно нього розслідування та підготувати суспільну думку про те, що щось там було підроблено.”

Проскурник був слідчим в групі  з розслідування отруєння Ющенка ще до приходу Климович. Після її звільнення в 2010 році, він очолив групу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.