ранкова зарядка
Ефект від систематичного проведення ранкової гімнастики: зміцнення кістково-м'язової системи, профілактика плоскостопості, правильна постава, оптимізація діяльності серцево-судинної і дихальної систем

Київрада затвердила міську цільову програму “Ранкова гімнастика” для школярів 1-4 класів загальноосвітніх шкіл Києва.

За таке рішення сьогодні на черговому пленарному засіданні проголосували 83 депутати. Програма Ранкова гімнастика вводиться для того, щоб поліпшити та зберегти здоров’я учнів столиці. Програму розроблено, враховуючи звернення голови правління Благодійної організації Фонду розвитку спорту Катерини Серебрянської.

За словами голови Постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту Алли Шлапак, ефект від систематичного проведення ранкової гімнастики полягає в зміцненні кістково-м’язової системи, профілактиці плоскостопості, вихованні навички правильної постави, яка сприяє нормальному функціонуванню всіх внутрішніх органів. До того ж, правильно підібрані вправи сприяють оптимізації діяльності серцево-судинної і дихальної систем.

Прийняття цього рішення дасть можливість столичній владі ефективніше втілювати державну політику у сфері фізичного виховання дітей та юнацтва, вважають у Київраді.

Як повідомлялося, перший заступник мера Олександр Попов розпорядився ввести в київських школах півгодинну ранкову зарядку.

Джерело Кореспондент

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.