Київська міська рада
Київрада очікує додаткових надходжень до бюджету

Влада Києва розраховуює отримати цього року до міського бюджету 360 мільйонів гривень додаткових коштів за рахунок продажу земельних ділянок іноземним представництвам.

Про це заявив заступник голови КМДА Руслан Крамаренко, кажучи про можливі додаткові механізми поповнення міського бюджету.

Крамаренко також відзначив, що в цілому бюджет Києва на сьогоднішній день, враховуючи всі внесені до нього зміни, збільшений на 73 млн гривень. У той же час загальне збільшення за Програмою соціально-економічного розвитку столиці на цей рік склало 160 млн гривень.

Говорячи про можливі шляхи залучення додаткових коштів до бюджету Києва, Крамаренко сказав:

“Ми розробляємо низку пропозицій, у тому числі і Кабінету міністрів, в частині реалізації землі іноземним представництвам, які протягом трьох років не були узгоджені ні Кабміном, ні КМДА. Тому ми підготували звернення до Кабінету міністрів з приводу дозволу на реалізацію. Це дозволить залучити близько 360 млн гривень до кінця року”.

Крім того, за його словами, розробляється ряд заходів по роботі зі стягненням прибуткового податку з фізичних осіб.

Також мерія веде роботу з податківцями та райадміністраціями в частині перегляду договорів оренди та договорів користування з урахуванням збільшення ставки з 1% до 3%.

“Це дасть можливість отримувати Києву ще близько 900 млн гривень на рік по сплаті за землю”, – повідомив Крамаренко.

За його словами, вищеперелічені заходи забезпечать фінансування затвердженої програми соціально-економічного розвитку Києва.

Як повідомлялося, у четвер, 16 вересня, на своєму засіданні Київрада внесла зміни до бюджету столиці і Програми соціально-економічного розвитку на 2010 рік.

За матеріалами SV-Development

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.