Безробіття
У світі 210 млн. безробітних

Загальна кількість безробітних в усьому світі до вересня 2010 року сягла 210 млн осіб, передає ВВС, посилаючись на доповідь Міжнародного валютного фонду (МВФ) і Міжнародної організації праці (МОП).

У документі також вказується, що з урахуванням приросту працездатного населення планети на 1,6% на рік, щорічно необхідно створювати близько 45 млн нових робочих місць. У цілому, в результаті економічної кризи на планеті без роботи залишилися 30 млн людей.

Відзначимо, на кінець червня цього року кількість людей, що втратили роботу склала 195 млн. При цьому кількість людей, що живуть за межею бідності (менше $2 на день), збільшилася до 1,37 млрд. З найбільшими труднощами стикаються жителі Близького Сходу і Північної Африки, де рівень безробіття 12,2%, а також Латинської Америки, де 8% безробітних. У Південній Азії цей показник дещо краще – 5,2%, проте тут зосереджена найбільш низькооплачувана робоча сила. В Індії, Пакистані та інших країнах регіону 498,2 млн осіб мають дохід менше $2 на день, а 196,9 млн отримують менше $1 в день.

У глобальному масштабі найвищі темпи зростання безробіття відзначаються серед молоді у віці від 15 до 24 років. До кінця 2009 р. число безробітних у віці від 15 до 24 років досягло рекордного за увесь час рівня – 81 млн чоловік, причому в цьому році ця цифра має збільшитися.

Нагадаємо, реальне загальне число безробітних в Україні на початок червня 2010 року, за даними Національного форуму профспілок України (НФПУ), було на рівні 4,63 млн осіб, що складає 23% працездатного населення.

За матеріалами РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.