Росія, США
Сьогодні зустрінуться міністри оборони США та Росії

Міністри оборони США і Росії Роберт Ґейтс і Анатолій Сердюков сьогодні проведуть переговори у Вашингтоні. Це буде перший за п’ять років візит керівника російського оборонного відомства до Пентагона.

Очікується, що Р.Ґейтс і А.Сердюков підпишуть кілька документів про військову співпрацю Вашингтона і Москви.

В інтерв’ю російському інформагентству Р.Ґейтс заявив, що Сполучені Штати не розглядають Росію як загрозу. США, і Росія, на думку міністра, є партнерами в одних галузях і конкурентами в інших та активно співпрацюють для розв’язання багатьох важливих проблем.

Під час переговорів сторони обговорять рішення Росії про дозвіл використання свого повітряного простору для постачання військ НАТО в Афганістані, розміщення американської системи протиракетної оборони в Європі, а також питання, пов’язані з реалізацією підписаного цього року договору про скорочення стратегічних наступальних озброєнь.

Нагадаємо, в квітні 2007 р. Президент РФ Володимир Путін прийняв в Москві міністра оборони США Р.Гейтса. У центрі уваги були перш за все військово-політичні питання. На обговорення була винесена гостра тема розміщення в Східній Європі елементів американської протиракетної оборони. Перед зустріччю з російським президентом Р.Гейтс обговорив із російським колегою А.Сердюковим розміщення американської системи ПРО в Східній Європі.

Джерело РБК-Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.