Ярослав Качинський
Ярослав Качинський закливав Захід протистояти діям Росії

Ярослав Качинський закликає Захід протистояти “неоімперській” Росії

Брат загиблого в авіакатастрофі президента Польщі Леха Качиньського, лідер найбільшої опозиційної партії «Право і справедливість» Ярослав Качинський виступив у пресі з публікацією, в якій називає нинішню політику Росії «неоімперською».

У статті Ярослав Качинський пише, що Росія прагне відновити свій колишній вплив в країнах колишнього східного блоку, в той час як США «з Європи йдуть». Про це, на думку Качиньського, свідчить відмова Вашингтона від плану будівництва на території Польщі та Чехії елементів своєї системи протиракетної оборони.

«Росії потрібно відповісти, і це тепер не так вже важко зробити. Росія не є тепер особливо сильною державою, а відповідь не сформульована відповідним чином, мовою, зрозумілою Росії», – заявив лідер польської опозиції.

Ярослав Качинський зазначив, що «неоімперська іноземна політика Москви не викликає відповідної реакції з боку основних політичних гравців в Європі і США», і привів в приклад Грузію.

«Потрібно поважати інтереси не тільки самих великих держав, а й середніх і малих країн», – написав лідер польської правої опозиції.

Джерело Радіо Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.