Олег Кулініч
Кабмін звільнив Кулініча

Кабмін звільнив з посади голови Держкомзему Олега Кулініча. Про це повідомив міністр Кабміну Анатолій Толстоухов.

Також звільнено першого заступника голови Держкомзему Сергія Бєльчіка.

На посаду голови Держкомзему Кабмін призначив Ігоря Лисенка, а першим заступником Артема Кадомського.

Призначений сьогодні голова Держкомзему Ігор Лисенко займав до цього посаду начальник Головного управління Держкомзему в Одеській області.

Артем Кодимський, до призначення першим заступником голови Держкомзему був начальником управління координації та експертизи Київзему.

Відзначимо, 7 вересня повідомлялося, що голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський ініціює звільнення Олега Кулініча. Михайло Бродський повідомив тоді, що Держкомзем не йде на контакт з Держкомпідприємництвом, не надає інформацію і не відповідає на запити.

При цьому ситуація з ліцензуванням землевпорядної діяльності вимагає швидкого рішення, оскільки існує загроза знищення підприємництва в землевпорядної сфері.

Голова Держкомпідприємництва повідомив тоді, що за такі дії Держкомзему особисту відповідальність несе його голова Олег Кулініч, тому на зустрічі з Президентом України 20 вересня він поставить питання про його звільнення.

Нагадаємо, Кабмін призначив Олега Кулініча головою Держкомзему 17 грудня 2008 року. Призначення було пов’язано з переформатуванням коаліції. О.Кулініч був призначений за квотою блоку Володимира Литвина.

Олег Кулініч з серпня 2007 р. по травень 2008 р. обіймав посаду заступника генерального директора ліквідованого держконцерну «Укратомпром». До цього був віце-президентом НАЕК «Енергоатом» з юридичних питань і корпоративних ризиків.

Джерело РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.