Микола Азаров
Азаров: з 1 січня 2014 року ставка ПДВ становитиме 17%

Уряд до 1 жовтня хоче скоротити заборгованість з відшкодування податку на додану вартість до 3 млрд. грн. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров сьогодні, розпочинаючи розширене засідання Уряду.

«Заборгованість з ПДВ, яку наш Уряд прийняв на себе, була більше 35 млрд. грн. 1 жовтня ми зведемо цю заборгованість до 3 млрд. грн. Тобто, скоротимо цю заборгованість у 10 разів за півроку», – наголосив Микола Азаров.

Водночас Прем’єр-міністр підкреслив, що згідно з проектом Податкового кодексу, вже починаючи з 1 січня 2011 року відшкодування ПДВ буде здійснюватися в автоматичному режимі, а у разі його несвоєчасного відшкодування до держави застосовуватимуться штрафні санкції в розмірі облікової ставки НБУ.

Крім того, за словами Миколи Азарова, кодексом встановлено, що не є об’єктом оподаткування ПДВ, зокрема, операції з металобрухтом, юридичні, консалтингові, аудиторські послуги і послуги платників єдиного податку. «Податковий кодекс перекриває кисень багаторічному бізнесу на необґрунтованому чи фіктивному відшкодуванні ПДВ», – заявив Прем’єр-міністр.

Глава Уряду також додав, що вже з 1 січня 2014 року ставка ПДВ становитиме 17%.

Джерело Урядовий портал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.