вибори
ЦВК і Кабмін погодили обсяги фінансування місцевих виборів

Кабмін України та Центральна виборча комісія (ЦВК) узгодили обсяги фінансування виборчої кампанії на місцевих виборах в Україні. Про це повідомив сьогодні прем’єр-міністр України Микола Азаров, відкриваючи засідання уряду.

“Вчора, 14 вересня, я зустрічався із головою ЦВК (Володимиром Шаповалом). Був підписаний протокол, який повністю узгоджував всі обсяги фінансування виборчої кампанії”, – зазначив М.Азаров. Він додав, що завдання уряду – зробити все необхідне, щоб виборча кампанія була профінансована.

Також глава уряду закликав міністрів не коментувати перебіг виборчої кампанії. “Навіть коментувати перебіг кампанії – не є компетенцію міністрів. Я на цьому наполягаю, щоб ніхто не відволікався від поточних справ. Якщо хтось вважає взяти участь у виборах – будь-ласка, але треба зробити вибір, де ти збираєшся працювати – в уряді, чи в органі, до якого балотуєшся”, – зазначив М.Азаров.

Нагадаємо, 13 вересня Центральна виборча комісія (ЦВК) затвердила розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення виборів у сумі 1 млрд 24 млн 230,8 тис. грн.

Затверджено також середні норми видатків територіальних та дільничних виборчих комісій на підготовку і проведення виборів 31 жовтня 2010 р. Основні статті зазначених видатків – кошти на оплату праці, оплату за оренду приміщень для проведення публічних заходів передвиборної агітації, які організовуються територіальною виборчою комісією, оплату за використання друкованих засобів масової інформації, оплату наданого ефірного часу для проведення передвиборної агітації, виготовлення виборчих бюлетенів, бланків виборчої документації, оплату послуг зв’язку, транспортного обслуговування тощо.

Джерело РБК-Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.