Ізраїльські військові
Ізраїль знову готується до війни?!?

Вашингтонський Інститут дослідження близькосхідної політики опублікував звіт, в якому говориться, що в можливій майбутній арабо-ізраїльській війні Ізраїль зможе заново захопити під свій контроль сектор Газу і частину Лівану.

Згідно зі звітом, Ізраїль готується до війни на кілька фронтів, результатом якої може стати вищеописаний розвиток подій. Під кількома фронтами розуміються “Хізбалла” у Лівані, Сирія і ХАМАС, як агент Ірану в Газі.

Звіт під назвою “Якщо завтра війна: Ізраїль проти” Хізбалли “і її союзників”, опублікований 17 вересня, про що повідомляє сайт WorldTribune.com, складений колишнім співробітником міністерства оборони США Джефрі Вайтом. Він пише: “ЦАХАЛ здатний окупувати певну, можливо більшу частину Лівану і, можливо, весь сектор Газа”.

У звіті говориться, що війна може спалахнути спочатку між Ізраїлем і “Хізбаллою”, але потім у неї може вступити ХАМАС у секторі Газа, що має в своєму арсеналі кілька тисяч різного роду снарядів і ракет дальнього радіусу польоту.

Ізраїль, у свою чергу, вдасться до масивних авіаударів і задіє військово-морський флот для нанесення удару по інфраструктурі “Хізбалли” і ХАМАСу. При цьому, цілями для Ізраїлю можуть стати також об’єкти “Хізбалли” в Сирії, а також іранські бази у Лівані та Газі.

У результаті війни ХАМАС може частково або повністю втратити свою військову та політичну силу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.