Україна стала однією із перших серед країн, які розглядають питання визнання паспорту Інтерполу та надання права його власникам безвізового в’їзду, дозволяючи правоохоронцям, які подорожують в офіційних справах, працювати без затримок.

У Франції відбулася зустріч <!– /* Font Definitions */ @font-face {font-family:”Cambria Math”; panose-1:2 4 5 3 5 4 6 3 2 4; mso-font-charset:1; mso-generic-font-family:roman; mso-font-format:other; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:0 0 0 0 0 0;} @font-face {font-family:Verdana; panose-1:2 11 6 4 3 5 4 4 2 4; mso-font-charset:204; mso-generic-font-family:swiss; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:-1593833729 1073750107 16 0 415 0;} /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-unhide:no; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:””; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:”Times New Roman”,”serif”; mso-fareast-font-family:”Times New Roman”; mso-ansi-language:RU; mso-fareast-language:RU;} .MsoChpDefault {mso-style-type:export-only; mso-default-props:yes; font-size:10.0pt; mso-ansi-font-size:10.0pt; mso-bidi-font-size:10.0pt;} @page WordSection1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:42.5pt 42.5pt 42.5pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.WordSection1 {page:WordSection1;} –>

між Міністром внутрішніх справ України Анатолієм Могильовим та Генеральним секретарем Інтерполу Рональдом К. Ноублом у штаб-квартирі в Ліоні.

Українську делегацію, до складу якої увійшли перший заступник Міністра Сергій Черних і Керівник українського бюро Інтерполу Василь Неволя, поінформували про передові технології, які використовуються для виготовлення проїзного документу Інтерполу.

Для України, яка готується приймати чемпіонат Європи з футболу Євро-2012, також є актуальним питання надання доступу до бази даних Інтерполу Викрадених та втрачених ідентифікаційних документів аеропортам та іншим пунктам пропуску через державний кордон, повідомляє прес-служба МВС.

Зокрема, доступ до відповідної бази даних Інтерполу мають пункти пропуску через державний кордон більшість країн Євросоюзу, що дозволяє не допускати в’їзду осіб з «сірими» документами. Наявність таких баз даних у прикордонників Південно-Африканської Республіки дозволила уникнути багатьох неприємностей під час проведення чемпіонату світу з футболу.

“Україна відкрита для співпраці з Інтерполом і нашими партнерами – правоохоронними органами всього світу для забезпечення захисту наших кордонів і безпеки громадян”, – цитує Міністра прес-служба.

Генеральний секретар Інтерполу Рональд Ноубл вважає Україну важливим партнером для співпраці у правоохоронній діяльності. Як приклад, пан Ноубл навів нещодавню українсько-німецьку поліцейську операцію в Берліні у результаті якої було знайдено викрадену 2008 року з Одеського музею Західного та Східного мистецтва картину художника Мікеланджело Меризі де Караваджіо «Взяття Христа під варту або поцілунок Іуди».

“Використання Україною можливостей Інтерполу під час проведення цієї спільної операції чітко демонструє її прагнення відігравати значну роль у досягненні безпеки як усередині держави, так і в світі, як зараз, так і в майбутньому”, – зазначив Рональд К. Ноубл.

Зокрема, доступ до відповідної бази даних Інтерполу мають пункти пропуску через державний кордон більшість країн Євросоюзу, що дозволяє не допускати в’їзду осіб з «сірими» документами. Наявність таких баз даних у прикордонників Південно-Африканської Республіки дозволила уникнути багатьох неприємностей під час проведення чемпіонату світу з футболу.

Генеральний секретар Інтерполу пан Рональд Ноубл вважає Україну важливим партнером для співпраці у правоохоронній діяльності. Як приклад, пан Ноубл навів нещодавню українсько-німецьку поліцейську операцію в Берліні у результаті якої було знайдено викрадену 2008 року з Одеського музею Західного та Східного мистецтва картину художника Мікеланджело Меризі де Караваджіо «Взяття Христа під варту або поцілунок Іуди».

– Використання Україною можливостей Інтерполу під час проведення цієї спільної операції чітко демонструє її прагнення відігравати значну роль у досягненні безпеки як усередині держави, так і в світі, як зараз, так і в майбутньому, – зазначив Рональд К. Ноубл.

– Україна відкрита для співпраці з Інтерполом і нашими партнерами – правоохоронними органами всього світу для забезпечення захисту наших кордонів і безпеки громадян, – наголосив у свою чергу Міністр Анатолій Могильов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.