США, Аніша Пейнсар
Аніша змагалася з 30-ма корінними американками

16-річна школярка з Долини Гламорган – міста-графства в Уельсі – стала переможницею конкурсу краси “Ідеальний тінейджер Америки – 2010”, який відбувся в штаті Флорида. Суперницями Аніша Пейнсар були більше 30 дівчат з різних міст США.

Аніша потрапила на американський конкурс краси, ставши переможницею європейського етапу змагання. За словами дівчини, вона не вірила в те, що зможе отримати перемогу і стати володаркою титулу “Ідеальний тінейджер США”, так як не є американкою. Проте судді одноголосно проголосували за Аніша і віддали перемогу саме їй.

Після того як було оголошено про перемогу 16-річної мешканки Уельсу, батьки учасниць-американок висловили невдоволення результатами конкурсу. Однак, як зазначив голова оргкомітету, правила конкурсу дозволяють іноземкам боротися за титул королеви краси серед підлітків.

У якості призу Аніша Пейнсар отримала дві тисячі доларів готівкою, а також можливість пройти стажування на американському телебаченні і спробувати себе у ролі ведучої.

Учасниці конкурсу краси “Ідеальний тінейджер Америки” виступають у трьох дисциплінах: інтерв’ю (дівчата спілкуються з суддями, відповідаючи на їхні запитання), дефіле в купальниках (стандартне виступ в купальних костюмах), а також прохід по подіуму в вечірній сукні. Виступи в кожній з дисциплін оцінюються за десятибальною шкалою.

Джерело Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.