IBM, OpenPages
IBM прийдбає OpenPages

Корпорація IBM оголосила про підписання остаточної угоди про придбання приватної компанії OpenPages зі штаб-квартирою в місті Волтом (Waltham) штату Массачусетс, яка спеціалізується на розробці програмних рішень з управління ризиками та забезпечення відповідності вимогам регуляторів. Фінансові умови угоди не розголошуються.

За рахунок придбання OpenPages IBM розраховує розширити можливості своїх систем у бізнес-аналітиці. Продукти OpenPages дозволяють компаніям розробити стратегію управління ризиками і відповідністю вимогам, що охоплює різні області – операційні ризики, контроль фінансових операцій, ІТ-ризики, внутрішні аудиторські перевірки та ін., і прогнозувати можливий вплив даних ризиків на майбутні бізнес-показники, говориться в повідомленні IBM .

На думку Роба Еша (Rob Ashe), генерального директора IBM за рішеннями для бізнес-аналізу, комбінація технологій IBM і OpenPages забезпечить клієнтам цілісний підхід до управління ризиками, який, в поєднанні можливостями BI-рішень IBM з управління ефективністю, дозволить оптимізувати процес прийняття рішень.

Процедура придбання вимагає виконання звичайних умов укладення подібних угод, а також отримання схвалення регулюючих органів. Після завершення операції IBM планує інтегрувати продукти OpenPages в свій портфель програмних рішень з бізнес-аналітики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.