Hyundai
Hyundai відкрив новий завод в Петербурзі

Південнокорейський автовиробник Hyundai відкрив сьогодні у Санкт-Петербурзі автозавод «Хенде Мотор Мануфактуринг Рус», інвестиції в будівництво якого склали 500 млн. євро.

Перші кілька місяців завод Hyundai буде працювати в режимі тестового виробництва, а масовий випуск автомобілів почнеться в січні 2011 року. Першим стане на конвеєр седан Hyundai Solaris, розроблений з урахуванням вимог російського ринку. До кінця наступного року на цій же платформі в Санкт-Петербурзі планується запустити виробництво хетчбека.

Крім того, в 2011 році на заводі Hyundai повинен з’явитися новий компактний міський автомобіль Kia. У перший рік роботи підприємство випустить 105 тисяч автомобілів, а в 2012 році планується вийти на проектну потужність в 150 тисяч машин. При цьому в Hyundai не виключають, що автомобілі петербурзького виробництва можуть поставлятися на експорт.

За словами директора дивізіону закупівель «Хенде Мотор Мануфактуринг Рус» Но Те Хо, рівень локалізації на заводі Hyundai вже на момент запуску перевищує 40%, і протягом 1-3 років він виросте до 50%.

На майданчику петербурзького заводу, крім традиційних цехів зварювання, фарбування й зборки, буде діяти цех штампування, що дозволить автовиробникові контролювати якість і собівартість відштампованих панелей і швидко переходити на виробництво нових моделей автомобілів.

Крім того, на території заводу Hyundai розташовані цехи двох компаній-постачальників – Hyundai Hysco, яка постачає та сортує холоднокатану сталь в цех штампування, і Hyundai Mobis, що займається виготовленням великих модульних автокомпонентів для подальшої установки в цеху зборки.

Поруч із заводом, розташованим в промисловій зоні «Кам’янка» під Петербургом, розмістився промисловий парк постачальників Hyundai, до якого увійшли сім компаній. Заводи двох інших корейських постачальників розташовані в Північно-Західному регіоні.

Джерело Автостат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.