Хав’єр Солана
Хав’єр Солана став головою праління YES

Хав’єр Солана, який обіймав посаду Генерального секретаря Ради Євросоюзу та Верховного представника ЄС з питань зовнішньої політики та безпеки в 1999 – 2009 роках, став членом Правління Ялтинської європейської стратегії (YES).

Про це повідомив голова Правління YES, президент Польщі (1995-2005) Александр Квасьнєвський, повідомляє прес-служба YES.

«Згода доктора Солани стати членом Правління YES – велика честь для нашої організації. Ми впевнені, що доктор Солана, який завжди ставився до України з великою увагою, використає свій винятковий досвід, унікальну експертизу та політичний авторитет для досягнення стратегічних цілей Ялтинської європейської стратегії. Його видатні досягнення на посаді головного дипломата ЄС сприятимуть подальшому зростанню впливовості YES як провідної громадської платформи в процесі європейської інтеграції України», – розповів президент Квасьнєвський

«Україна займає особливе місце в моєму серці,  – сказав сам  Хав’єр Солана, – тож я щасливий мати можливість підтримати європейський курс її розвитку на посаді члена правління YES. Адже Ялтинська європейська стратегія напрацьовуватиме конкретні поради, сприятиме побудові конструктивного діалогу, який прискорить інтеграційний процес. Крім того, YES регулярно проводить дискусії, присвячені пошуку відповідей на загальні виклики глобального характеру».

Ялтинська Європейська стратегія (YES) – міжнародна незалежна організація, заснована в 2004 році українським бізнесменом та громадським діячем Віктором Пінчуком. Метою організації являється сприяння розвитку справедливої, демократичної та успішної України; допомога країні у здійсненні реформ та підтримка її євроінтеграційних прагнень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.