"Нафтогаз" , газ
Сьогодні 8 млн. українських споживачів мають газові лічильники

Уряд Миколи Азарова пропонує чергове підвищення цін на газ у вигляді цільової надбавки на тарифи для створення необхідного фінансового ресурсу для оснащення споживачів приладами обліку (лічильниками).

Про це повідомив міністр енергетики опозиційного уряду, член фракції БЮТ-Батьківщина Олександр Гудима.

За його словами, відповідна пропозиція міститься в урядовому законопроекті № 7024 Про забезпечення комерційного обліку природного газу, який сьогодні був підтриманий Комітетом Верховної Ради з питань палива і енергетики.

Гудима нагадав, що сьогодні 8 млн. українських споживачів мають газові лічильники, а близько 5,2 млн. (майже 40%) таких лічильників не мають.

За словами опозиційного міністра, у своєму законопроекті уряд вказує, що лічильники встановлюватимуться за кошти державного бюджету та за кошти газопостачальних організацій.

“Сьогодні, коли 90% всіх облгазів контролюється Фірташем – членом команди Януковича – було б природно, якби парламент, з подачі уряду, зобов’язав власника РосУкрЕнерго пана Фірташа встановити лічильники за рахунок своїх прибутків, як це робиться в усьому світі” , – сказав Гудима.

Натомість, за його словами, фінансування забезпечення громадян лічильниками покладається законопроектом на державний бюджет, а це 2,8 млрд. грн.

Джерело Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.