Анатолій Гриценко
Гриценко рекомендує владі зміцнити свою команду

За словами Гриценка, теперішня влада не довіряє сама собі, тож нинішню владну команду необхідно підкріпити надійними людьми.

«Нинішній владі не довіряють, насамперед, носії цієї влади», – заявив в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, лідер партії «Громадянська позиція»  Анатолій Гриценко.

За його словами, найбагатші люди і в уряді, і в інших структурах бояться легалізувати свої статки в Україні.

«Завод тут, а податки в Австрії», – розповів народний депутат.

Гриценко також відмітив, що попередньо програма економічних реформ Януковича містила правильну фразу: для успіху реформ, виходячи з досвіду різних країн, потрібна широка підтримка громадськості та суспільства в цілому. Однак, з програми, яку презентував Янукович як президент, ця фраза випала.

«Вона випадає зараз і у житті. Навіть ті позитивні речі, які робить влада, невідомі людям», – цитує главу Комітету ВР з питань нацбезпеки і оборони прес-служба Гриценка.

Він переконаний, «регіоналам» потрібно вже зараз замінити половину уряду та зміцнити власну команду, інакше «з тими людьми ні нової якості життя, ні реформ не буде».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.