Анатолій Гриценко
Гриценко каже, що Азаров і Тігіпко знають хто кришує контрабанду

Мені часто здається, що Азаров і Тігіпко живуть начебто у космосі, у якійсь іншій галактиці.

Таку думку, перебуваючи у Черкасах, висловив голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко, повідомляє прес-служба “Громадянської позиції”.

За його словами, урядовці постійно заявляють про розробку якихось концепцій та ініціатив, які стимулюватимуть вітчизняну економіку, і при цьому чомусь не помічають того, що відбувається буквально перед їхнім носом.

«Контрабанда на мільйони гривень кожного дня йде в Україну і реалізується через «7-й кілометр» та ринок у Одесі, ринок «Барабашово» у Харкові та на багатьох інших крупних ринках України», – зазначив народний депутат.

Таким чином, на його переконання, українці працюють над створенням робочих місць в інших державах, знищуються та стають неконкурентними українські підприємства, зникають робочі місця в Україні.

«На цьому фоні бажання закласти в законодавство якісь економічні стимули перекреслюються паралельними тіньовими потоками, контрабандою, що, очевидно, кришується якимись високими чинами», – заявив Гриценко.

Він запропонував урядовцям, які відповідають за фінансово-економічний блок, зокрема Азарову і Тігіпку, спуститися на землю і жити реальним життям, «а не оголошувати якісь декларативні концепції й програми в рамках різноманітних комітетів».

«Краще нехай вони наведуть порядок в рамках своїх посадових обов’язків, – наголосив голова Комітету ВР з питань нацбезпеки і оборони. – Переконаний, і Азаров, і Тігіпко добре знають, що відбувається на митниці, в податковій адміністрації та податковій міліції. Вони знають, за якими конкретними механізмами йде кришування контрабанди, репресивний тиск на підприємців. І якщо вони реально оцінять, скільки втрачає країна через механізми контрабанди, махінації з ПДВ, з хабарництвом при адмініструванні податків, вони дуже швидко зрозуміють, що «7-й кілометр» і «Барабашовка» мають набагато більший потенціал впливу на економіку України, ніж будь-які кредити МВФ на сумнівних і невигідних для нас умовах», – наголосив Гриценко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.