Гриценко орієнтує "Громадянську позицію" максимально об'єднатися з опозицією

«Готовність лідерів опозиційних партій, які не дуже ладнають між собою, стати поруч і спільно внести законопроект, який би виправив ситуацію в країні, це плюс за будь-яких умов», – вважає голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

Таку думку він висловив ефірі програми «Правда Віталія Портникова» на телеканалі «ТВі», повідомляє прес-служба нардепа.

Народний депутат переконаний, дії опозиційних партій можуть бути ефективними лише тоді, коли вони спираються на думку та позицію суспільства.

На жаль, за словами Гриценка, є політичні сили, які лише називають себе опозиційними, а насправді підгодовуються від влади і відстоюють її інтереси. Однак й вони, на його думку, готові залишити міжособистісну ворожнечу позаду і об’єднатися, коли мова йде про стратегічно важливі для України питання.

Нардеп впевнений, такий момент для об’єднання настав зараз, коли мова йде про вибори і про вибір влади на декілька наступних років. Саме тому дев’ять опозиційних партій звернули увагу міжнародної спільноти на можливі фальсифікації 31 жовтня та запропонували спільний законопроект зі змінами до Закону «Про вибори».

«Наступний такий крок, де потрібно буде ставати поряд і відстоювати інтереси держави – спроба зламати Конституцію рішенням Конституційного Суду про скасування політреформи 2004 року. А також прийняття змін до Закону «Про мови», що уб’є все українське», – наголосив Гриценко.

Він підкреслив, що є принципові питання, коли стають поруч люди, які б за інших обставин не наблизилися один до одного.

Щодо об’єднання зусиль в інших питаннях, лідер «Громадянської позиції» відмітив, що орієнтує свою політичну силу та її партійців на максимальну координацію дій у виборчих комісіях з тими партіями, які належать до опозиції незалежно від їх назви.

«Якщо цей етап буде успішний, то вже після виборів ми максимально співпрацюватимемо у радах, куди потрапимо, щоб не лягти під владу, сформувати нормальні органи управління, забезпечити прозоре використання бюджету тощо. Наступним кроком стане координація зусиль і об’єднання вже на парламентських та наступних президентських виборах», – розповів Гриценко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.