ЄС, Україна
МЗС: Україна іде в Європу

24 вересня, у рамках участі в засіданнях 65-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН, Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко провів робочу зустріч з Міністром закордонних справ Польщі Радославом Сікорським.

У ході переговорів відзначалась важливість подальшої розбудови двосторонніх відносин, які традиційно розвиваються у дусі партнерства та розуміння, що існує між двома країнами. Сторони обмінялися думками щодо процесу європейської інтеграції України, а також обговорили актуальні питання економічного співробітництва, що представляють інтерес для сторін, повідомляє прес-служба МЗС

Костянтин Грищенко, зокрема, підкреслив, що Україна вбачає в Польщі стратегічного і надійного партнера, зокрема і в контексті європейських устремлінь нашої держави, а також надає великого значення розвитку взаємовигідних і всеохоплюючих двосторонніх відносин.

Міністр закордонних справ України поновив запрошення Президенту Польщі відвідати Україну з метою участі у черговій неформальній зустрічі Президентів двох країн, яка запланована для проведення у Ялті на початку жовтня цього року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.