Василь Горбаль
Горбаль не піде у відставку

Голова Львівської обласної державної адміністрації Василь Горбаль піде у відставку у зв’язку з рішенням Львівської облради про висловлення йому недовіри.

Про це він заявив після оприлюднення результатів відповідного голосування, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Він наголосив, що жодних змін в роботу обласної державної адміністрації сьогоднішнє рішення облради не внесе.

«Завтра Мирослав Сеник (голова Львівської обласної ради – NM) має можливість особисто вручити рішення обласної ради Президенту України в ході засідання Ради регіонів», – наголосив Василь Горбаль.

За його словами, рішення обласної ради має рекомендаційний характер, оскільки за його прийняття не проголосувало дві третини депутатів

Він також заявив, що депутати Львівської обласної ради займаються непотрібними речами, тоді, коли в області варто вирішувати нагальні проблеми. Сьогоднішнє голосування у стінах Львівської обласної ради, за словами Горбаля, не просто засвідчило популістичні настрої, які панують напередодні виборів, а й показало небажання депутатів працювати.

«Рішення має на меті відволікти увагу мешканців Львівської області від тих рішень та дій депутатів обласної та районних рад, які викликають питання у громади, а подекуди, і у правоохоронних органів. Питання приватизації комунального майна, його неефективного використання, відверте розкрадання бюджетних коштів, сумнівні земельні оборудки – усі ці питання досі стоять перед обласною радою, і незабаром отримають належну оцінку громадськості», – заявив голова Львівської ОДА.

Він також заявив, що рішення депутатів не матиме жодних наслідків для роботи Львівської облдержадміністрації, окрім як нагнітання політичних пристрастей.

Як повідомлялося, депутати Львівської обласної ради висловили недовіру голові Львівської облдержадміністрації Василю Горбалю. За відповідне рішення проголосував 71 депутат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.