вулиця Джохара ДудаєваКерівник Львівської облдержадміністрації Василь Горбаль пропонує повернути стару назву вулиці Джохара Дудаєва.

Раніше вона була вулицею Михайла Лермонтова. “Володимир Михайлович (Горбаль) запропонував повернути вулицю Лермонтова”, – повідомив прес-секретар Горбаля Володимир Бойко.

“Я розумію, що такі питання повинна вирішувати громада міста. Це лише моє побажання, а не вказівка або доручення. Якщо жителі вулиці думають, що це є доречним, то необхідно цю думку врахувати”, – прокоментував Горбаль свою ініціативу львівським ЗМІ.

“Власне, я консультувався з міським головою, відомо, що до Дня міста існує практика розгляду питань, пов’язаних з перейменуванням вулиць міста, відповідно, такі питання повинні виноситися на місцевий референдум. Але я підкреслюю, це лише моя думка, як колишнього мешканця цієї вулиці “, – сказав Горбаль.

Нагадаємо, що у Львові вулицю Михайла Лермонтова перейменували на честь першого президента незалежної Ічкерії Джохара Дудаєва, вулицю Олександра Пушкіна – на честь головнокомандувача Української повстанської армії Романа Шухевича, а вулицю Івана Тургенєва – на честь Героїв УПА.

Джерело Korespondent.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.