Google Voice
До пошукової системи Google тепер можна звертатися російською

Компанія Google 22 вересня запустить функцію голосового пошуку в Інтернеті російською мовою. Раніше вже стартували проекти з голосовим пошуком в Англії, Німеччині, Кореї.

Як повідомляють представники компанії, 22 вересня Google офіційно збирається запустити голосовий пошук російською мовою. У цьому році подібні запуски вже були в Німеччині, Франції, Кореї і Англії. Навесні компанія Google зробила ставку на розвиток голосового пошуку. На думку представників компанії, голосовий пошук стане двигуном і основою мобільної революції.

“Голосовий пошук стане в майбутньому дуже затребуваним і розвиток цього напряму може стати ядром бізнесу компанії. Раніше розпізнавання голосу було для всіх не більше, ніж милою розвагою, малозастосовною на практиці. Проте вже зараз голосовий пошук почав працювати, причому цей напрямок зростає і розвивається все швидше й швидше”, – повідомив віце-президент Google Вік Гандотра у розмові BBC News.

Конкретні цифри щодо кількості коректно оброблюваних запитів іноземними мовами компанія Google поки не озвучувала.

Нагадаємо, що протягом осені 2010 року Google запустить власну соціальну мережу під робочою назвою Google Me. Сервіс не буде являти собою єдиний проект, а об’єднає багато послуг Google.

Джерело Кореспондент

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.