Google, торт, День народження
Google святкує День народження

Корпорація Google відзначає день народження – сьогодні найпопулярнішому в світі пошукача виповнилося 12 років. До цієї події інтернет-гігант прикрасив головну сторінку сайту нової святковою картинкою у вигляді замальовки (відомої в Мережі як Doodle).

На святковому логотипі намальований торт з назвою компанії і свічкою замість букви L. Ця картинка створена 89-річним художником Уейном Тібо з США, що отримав популярність завдяки зображенню тортів, предметів повсякденності та інших об’єктів масової культури. Мистецтвознавці зараховують творчість художника до течії поп-арту, до якого Тібо примкнув в 1950-і роки, пише видання The Daily Telegraph.

Хоча корпорація була заснована 4 вересня 1998, а домен Google.com зареєстрований 15 вересня 1997 року, пошуковик з 2005 року іноді відзначає свій день народження і в інший день – 7 вересня. Так сталося і в цьому році – логотип Google “розпадався” на різнокольорові кульки, якщо навести на них курсор. У травні 2010 року Google відзначив ювілей Pacman, одну з найбільш популярних комп’ютерних ігор, якій на той час стукнуло 30 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.