Google Video
Після тестування нова функція працюватиме за замовчуванням у всіх користувачів Gmail

Користувачі, які користуються відеочатом у Gmail, тепер можуть активувати нову функцію Video chat enhancements в розділі налаштувань Labs.

Після цього підвищиться якість відео, і також збільшиться розмір самої картинки. Новий код підтримує широкоекранне відео та звільняє ресурси комп’ютера за рахунок використання апаратного прискорення. Саме декодування як і раніше лежить на плечах процесора, але рендеринг картинки виробляється вже засобами відеокарти.

Поліпшення картинки полягає не тільки у підвищенні кількості пікселів. Крім цього, також збільшується чіткість зображення і більш точно передаються кольори. Для передачі картинки розширенням 640×480 пікселів використовується від 256 до 1024 Кбіт каналу, хоча до цього утилізувалося максимум лише 500 Кбіт каналу. Збільшення бітрейта і зміни в кодеку дозволили значно підвищити якість відео.

Для того щоб нові функції працювали, обидва користувачі відеозв’язку повинні активувати у себе нову функцію. Після деякого періоду тестування вона працюватиме за замовчуванням у всіх користувачів Gmail.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.