Google
Google створю музичну конкуренцію Apple

Google створює музичну конкуренцію Apple. Корпорація знаходиться на стадії переговорів з відомими звукозаписними лейблами про створення онлайн-магазину, який дозволить завантажувати музичні новинки, а також віддалено відтворювати свою музичну колекцію на мобільних пристроях під управлінням операційної системи Android.

Віце-президент Google і творець Android Енді Рубін, який веде переговори, сподівається, що новий сервіс може бути запущений вже до кінця грудня. Якщо переговори для інтернет-гіганта завершаться успішно, то Google стане одним з головних конкурентів корпорації Apple, яка більше семи років домінує на цьому ринку з музичним онлайн-магазином iTunes.

Суперництво між двома технологічними корпораціями йде на руку звукозаписним лейблам, які через спад продажів на CD шукають нові шляхи одержання прибутку і поступово переходять до цифрової дистрибуції музики. Експерти визнають цей ринок дійсно перспективним – наприклад, в 2010 році обсяг продажів цифрових альбомів підскочив на 13% у порівнянні з роком раніше.

Представники музичної індустрії впевнені, що введення нових сервісів від Google і Apple притягне до себе споживачів, які хочуть отримувати доступ до своїх музичним бібліотекам і викачувати нові треки з будь-якої точки земної кулі, де є доступ в Інтернет.

За матеріалами Reuters

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.