Василь Горбаль
Горбаль привітав спортсменів з професійним святом

Голова Львівської ОДА Василь Горбаль привітав усіх працівників галузі фізичної культури та спорту з професійним святом – Днем фізичної культури та спорту, яке традиційно відзначається в другу суботу вересня.

Фізична культура та спорт сьогодні – це важлива складова соціально-культурного, освітньо-виховного та економічного потенціалу Львівщини. В області працює понад 2 тисячі тренерів з видів спорту, понад 1,7 тисяч вчителів фізичної культури, майже 300 викладачів фізичного виховання у ВНЗ усіх рівнів акредитації.

У привітанні голова ЛОДА відзначив переможців, призерів та тренерський штаб останніх літніх Ігор Олімпіади в Пекіні та інших крупних офіційних чемпіонатів і наголосив, що вони є гордістю українського спорту.

Василь Горбаль також привітав і численну когорту вчителів, інструкторів та викладачів фізичного виховання, які щоденною працею зміцнюють наш основний потенціал – потенціал здорових та сильних українців – наших дітей та молоді.

За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства. Спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю. Сьогодні здоровий спосіб життя стає усе більш популярним у нашому суспільстві, і це не просто данина моді, а бажання людей різних поколінь зберегти молодість і здоров’я, – сказав голова Львівської ОДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.