Ціна на газ
Горбаль: Львів має дати гарантії, якщо хоче отримувати газ

Міська влада Львова повинна підписати гарантії по погашенню заборгованості за газ і розробити відповідний графік розрахунків по її виплаті.

Про це заявив голова Львівської ОДА Василь Горбаль, коментуючи відключення від газу ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Він висловив жаль, що окремі політики політизують це питання. Василь Горбаль нагадав, що подібні відключення відбувалися і в інших містах України, зокрема у Києві.

Він зазначив, що вчора мав розмову з віце-прем’єр-міністром Андрієм Клюєвим, з Міністром палива та енергетики Юрієм Бойко, заступником голови НАК «Нафтогаз України» Володимиром Триколичем, сьогодні – з керівником НАК «Нафтогаз Українми» Євгеном Бакуліним з приводу відновлення газопостачання у Львові.

«Ми домовились, що газопостачання буде відновлене. Зрозуміло, що керівництво міста повинно надати і гарантійні листи, і відслідкувати проблему розрахунків, в тому числі й бюджетних установ. Я розумію, що є різниця в тарифах, але до цього треба було готуватися, адже відбулася низка селекторних нарад, в тому числі й під головуванням Андрія Клюєва. Були відповідні наради в ОДА. Тому потрібно було реагувати, тим більше, що попередження про можливе відключення було ще 20 вересня», – сказав він.

«Думаю, що керівництво міста зробить відповідні висновки і надалі не допустить виникнення подібних критичних ситуацій», – додав Василь Горбаль.

Як повідомлялося, 29 вересня «Газ України» відключив від газопостачання Львівську ТЕЦ-1, яка забезпечує подачу гарячої води декілька районів міста (715 будинків).

Причиною відключення від газопостачання об’єктів ЛМКП «Львівтеплоенерго» стала заборгованість за спожитий природний газ. Мер міста Андрій Садовий назвав відключення газу політичним замовленням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.