Сергій Лавров
Сергій Лавров відвідав Варшаву

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров вперше в історії польсько-російських відносин прийняв сьогодні участь у щорічній нараді польських дипломатів з усього світу, а також зустрівся у Варшаві зі своїм польським колегою Радославом Сікорським.

На підсумковій прес-конференції у Варшаві міністр закордонних справ Росії дякував Польщу за підтримку російської ініціативи щодо введення безвізового режиму для громадян Росії і ЄС.

“Звичайно ж домовленість про малий прикордонний безвізовий пересуванні між Калінінградскою областю та прикордонними воєводствами Польщі буде дуже важливим кроком у цьому напрямку “, – відзначив Лавров.

Лавров заявив також, що Росія готує для передачі Польщі новий пакет документів, що стосуються авіакатастрофи під Смоленськом, а також розсекретить чергову частину архівів, пов’язаних з розстрілами польських офіцерів у Катині.

“Ми згодні з висловом пана Лаврова про те, що примирення між нашими народами має базуватися на правді і раді, що в Росії триває робота з розсекречення катинських документів”,-зазначив міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський.

Сергій Лавров заявив також, що президент Росії Дмитро Медведєв прийняв запрошення відвідати Варшаву, однак точна дата його візиту до Польщі поки невідома.

За матеріалами Радіо Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.