церква, геї
Геї просяться до церкви

Геї, транссексуали, лесбіянки просять прийняти християн нетрадиційної орієнтації у свої громади.

Відповідне звернення було прийнято в Києві, під час міжнародного форуму християн-геїв “Достукатися до небес”, повідомляє прес-служба Гей-форуму.

“У складі будь-якої конфесії є представники гомосексуальної, бісексуальної орієнтації і трансгендерних ідентичності”, – заявляють учасники форуму. Також вони зазначають, що гомосексуальність і духовні переконання цілком примиримі.

Поговорити про проблеми християн з нетрадиційною сексуальною орієнтацією з’їхалися близько 80 делегатів з усього світу. Вони представляли християнські церкви і громадські організації.

Гей-спільнота зазначає, що потребує захисту від дискримінації в християнських церквах, оскільки церковнослужителі “старої школи” не вважають гомосексуалізм природним.

Священники, лояльно налаштовані до християн нетрадиційної сексуальної орієнтації, під час форуму провели дві літургії, обряд миропомазання і церемонію вінчання гей-пари.

“Зараз зростає нове покоління церковних служителів, які серцем і душею звернені до геїв і лесбіянок”, – зазначив Святослав Шеремет, лідер Гей-Форуму України.

Активісти руху геїв-християн отримали благословення від присутнього духовенства.

Також на форумі обговорили проблеми служіння для гей-співтовариства з обмеженими можливостями і християнським методів профілактики ВІЛ/СНІДу.

За матеріалами tochka.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.