Кім Чен Ір
Кім Чен Ір хоче зробити своїм наступником сина

Генеральним секретарем Трудової партії Кореї (ТПК) переобраний товариш Кім Чен Ір. Він уже обіймав цю посаду з середини 90-х років минулого сторіччя.

Це призначення стало головною новиною конференції Трудової партії Кореї, яка відкрилася 28 вересня. Такий представницький партійний форум зібраний вперше на останні 44 роки, щоб затвердити кадрові призначення в керівних структурах.

Очікується, що в ході конференції лідер КНДР Кім Чен Ір може оголосити й ім’я свого наступника. Експерти по Північній Кореї вважають, що їм, швидше за все, стане молодший син Кім Чен Іра – Кім Ун Чен. Його підтримує північнокорейська армія – військові вибрали Кім Чен Уна як делегата на майбутню конференцію, а напередодні він отримав звання генерала.

Минулого літа, за даними Ассошіейтед Прес, йому було присвоєно партійний титул “Блискучий товариш”. На думку оглядачів, висунення сина допоможе Кім Чен Іру передати владу по сімейній лінії. Разом з тим, аналітики сумніваються, чи вистачить молодому політику досвіду – йому поки ще немає і 30 років.

Його батько став наступником майже в сорок років. У 1980 році на з’їзді Трудової партії його своїм наступником призначив тодішній лідер КНДР Кім Ір Сен.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.