миротворці
Українські військовослужбовці протягом 2006-2009 років здійснювали масштабні махінації з постачаннями і продажем пального в Косово

Генпрокуратура проводить досудове слідство в кримінальній справі щодо махінацій українських миротворців у Косові.

Про це заявив директор департаменту преси та зв’язків зі ЗМІ Міноборони Олександр Клубань.

За його словами, у вересні 2009 року командувач багатонаціональними силами KFOR у Косово генерал Маркус Бендлер передав командуючому Об’єднаним оперативним командуванням Збройних сил України генерал-лейтенанту Володимиру Можаровскому офіційний лист.

У цьому листі було вказано на правопорушення українських миротворців.

Зокрема, мова йшла про махінації з паливно-мастильними матеріалами, а також про інші правопорушення.

“Міністром оборони було доручено військовій службі правопорядку ЗСУ провести перевірку викладених у листі фактів”, – повідомив Клубань.

На підставі цих, а також отриманих в результаті перевірки даних, було порушено кримінальну справу за фактом підробки документів та зловживання службовим становищем.

“На даний момент матеріали кримінальної справи передані до Генпрокуратури для проведення досудового слідства”, – додав представник відомства.

Як відомо, раніше повідомлялося, що військовослужбовці українського контингенту KFOR протягом 2006-2009 років здійснювали масштабні махінації з постачаннями і продажем пального в Косово.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.