General Motors
GM дружитиме з Magna

Американський автоконцерн General Motors через майже рік після невдалої продажу 55% акцій Opel консорціуму в складі канадської Magna International і російського Ощадбанку висловив зацікавленість у співпраці з канадським виробником автокомплектуючих.

Як повідомляє Deutsche Welle, Magna знаходиться в кроці від укладення контракту з GM на постачання комплектуючих для нового кабріолета Opel Astra.

Замовлення на поставку комплектуючих до нової моделі кабріолета, випуск якого запланований на 2013 рік, може стати для Magna свого роду компенсацією за витрачені мільйони на підготовку угоди з придбання Opel, відзначають німецькі ЗМІ. До того ж це замовлення можна буде назвати першою успішною операцією Magna після невдач останніх років. Так, наприклад, після того, як зірвалася операція з GM, концерн Volkswagen розірвав з Magna вже укладений договір з придбання комплектуючих для моделей Porsche Cayman і Boxster.

Крім того, Федеральна антимонопольна служба Німеччини не дозволила операцію з придбання канадським концерном збанкрутілої компанії Karmann.

Нагадаємо, 10 вересня 2009 року рада директорів General Motors схвалила продаж 55% акцій Opel консорціуму, до якого увійшли канадська Magna International і російський Сбербанк.

Передбачалося, що самому GM належатиме 35% німецької компанії, а ще 10% акцій відійде співробітникам Opel. Проте 4 листопада 2009 року GM повідомив, що не буде продавати Opel, мотивувавши відмову від угоди зміненими ринковими умовами і стратегічною важливістю Opel для бізнесу GM. Після зірвання продажу Opel, GM виплатив російській стороні компенсацію у розмірі 13 млн. євро. Magna ж відмовилася від подачі позову проти американського концерну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.