Фідель Кастро
Команданте виступив перед студентами

Фідель Кастро розповів кубинським студентам про небезпеки, з якими стикається людств, звернувши особливу увагу на загрозу початку глобальної війни із застосуванням ядерної зброї.

Свою промову команданте виголосив вчора, 3 вересня, на сходах Гаванського університету, який традиційно вважається місцем проведення мітингів та інших урочистих заходів. Пряму трансляцію з місця подій вели кілька місцевих державних телеканалів і радіостанцій.

Сьогоднішній виступ Кастро став його першою появою на широкій публіці з 2006 р. Одягнений у військову форму кубинський лідер став за трибуну під схвальні вигуки декількох тисяч присутніх.

“На частку Куби випала важка задача попередити людство про реальну загрозу, яка над ним нависла”, – заявив Кастро.

Фідель Кастро нагадав про те, що саме США стали першою країною, що використала ядерну зброю проти іншої нації, відзначивши, що сучасні атомні заряди значно перевершують за своєю потужністю ті, що були скинуті на японські міста Хіросіма і Нагасакі в 1945 році. За словами Кастро, мільярди жителів планети повинні не допустити початку атомної війни, проте час на “ведення цієї битви неймовірно обмежене”.

Джерело ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.