ФІАТ
ФІАТ ділиться на два

“Відкривається новий розділ нашої історії” – заявив головний керуючий “ФІАТ” Серджіо Маркіоне після того, як акціонери провідного італійського автовиробника схвалили поділ групи компанії на дві.

Мета стратегічного кроку – остаточно подолати кризу шестирічної давності і піднятися в автомобільній ієрархії, спираючись на партнера – “Крайслер”.

“Дві групи, які виникнуть у результаті розділення компанії, отримають більшу свободу дій, навіть якщо інші альянси не виключені”, – пояснив Маркіоне.

Філія легкових автомобілів, що випускають марки “Фіат”, “Лянча”, “Альфа Ромео”, “Феррарі” і “Мазераті”, а також автомобільні двигуни та запчастини, збереже колишню назву. Ними буде керувати член сім’ї Аньелі, засновника “Фіат”, яка збереже 30% акцій.

Другою групою стане “Фіат Індастріал”, яка випускатиме вантажівки і автобуси, сільськогосподарську та будівельну техніку. Нова компанія почне котирування на міланській біржі з 3 січня 2011 року. Її очолить Маркіоне.

Поділ стане фактичним з 1 січня 2011 року. Однак не всі питання залагоджені: профспілки вже заявили, що не згодні з планами інтенсифікації виробничого процесу.

Джерело Euronews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.