Facebook
Facebook планує випустити мобільний телефон

Компанія Facebook працює над створенням мобільного телефону, пише TechCrunch техноблог з посиланням на джерело, знайомий з проектом.

Імовірно, в Facebook розроблять програмне забезпечення, а сам пристрій замовлять у одного з великих виробників телефонів. Розробкою завідують Джо Хьюітт, один з творців браузера Firefox, а також Метью Папакіпос, колишній член проекту Chrome OS.

Останній залишив команду Chrome OS до кінця розробки. Обидва добре розбираються у створенні операційних систем, а Хьюітт працював в компанії Parakey, продуктом якої повинна була стати операційна веб-система. Він також спроектував всі веб-додатки Facebook для смартфона iPhone.

За даними TechCrunch, створення телефону тримається в найсуворішому секреті. Про проект не знає більшість співробітників компанії.

Facebook – найбільша соціальна мережа в світі, яка об’єднує понад 500 мільйонів користувачів. До цих пір вона не випускала власних пристроїв, обмежуючись розробкою додатків.

Непрямий конкурент Facebook, Google, вже випускав свій смартфон, який називався Nexus One. В даний час всі примірники Nexus One розпродані, про нові моделі Nexus нічого невідомо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.