Гриценко очікує парламентські вибори навесні

Дострокові парламентські вибори відбудуться в Україні весною, якщо Партія регіонів матиме відповідні хороші рейтинги. В іншому випадку влада організує референдум для проведення парламентських виборів разом з президентськими у 2015 році.

«Конституційний Суд винесе таке рішення з питання політреформи 2004 року, після якого не потрібно буде голосувати у парламенті ні 226, ні 300 голосами аби повернути Януковичу повноваження Кучми», – заявив під час прес-конференції у Черкасах голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко.

Він переконаний, скасування політреформи 2004 року для Януковича вже на 100% вирішене питання, залишилося лише правильно сформулювати рішення, яке прийме Конституційний Суд.

Також, за словами народного депутата, у команді глави держави обговорюється ідея проведення референдуму, можливо, навіть 31 жовтня, на якому буде поставлене запитання: чи підтримуєте ви ідею одночасного проведення виборів президента і парламенту.

«Народу розкажуть, як це економить ресурси, синхронізує владу тощо. Люди, очевидно, скажуть «так». Після цього спікер Литвин та лідери фракцій начебто з огидою підкоряться волі народу, і будуть працювати до 2015 року, щоб не обмежувати термін перебування на посаді Януковича. За таке рішення, без сумніву, знайдеться понад 400 голосів у ВР. Однак мого голосу серед них не буде», – розповів Гриценко.

Він переконаний, подібний сценарій – аморальний.

Разом з тим, народний депутат відмітив наявність й іншого варіанту розвитку подій – проведення дострокових парламентських виборів.

«Якщо технологи-шулери покажуть, що рейтинги Партії регіонів зростають, команда Януковича може призначити дострокові вибори парламенту вже навесні наступного року. Проте це лише у випадку, якщо на місцевих виборах регіонали наберуть багато голосів і матимуть більшість у всіх радах», – наголосив лідер «Громадянської позиції»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.