Віктор Янукович
Сини Януковича розширили межі своїх "володінь"

Донецька міська рада продає дві земельні ділянки синам президента України Віктора Януковича – Олександру і Віктору. У затвердженому документі, копію якого має кореспондент «Дзеркала тижня», Олександру Януковичу дається дозвіл на «розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність через викуп та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для експлуатації існуючого адміністративного будинку та спортивного комплексу по вулиці Райніса, 65 -г у Будьонівському районі».

Водночас місцем постійного проживання сина президента зазначений будинок по сусідству – вул. Райніса, 65-д.

Віктор Янукович -молодший постійно проживає на вул. Кропивницького в Києві. Однак депутати з аналогічним формулюванням надали ділянку і йому – по вул. Райніса, 65-в: «для експлуатації існуючого адміністративного будинку та господарського блоку».

Тепер обидва сини Януковича, згідно з вердиктом донецьких депутатів, зобов’язані «у місячний термін після прийняття цього рішення звернутися в організацію, що має відповідну ліцензію, за укладенням договору на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки». Міське управління земельних ресурсів, у свою чергу, має «організувати проведення експертної грошової оцінки».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.