Донбас Арена
Донбас Арена прийме фінал ЛЧ

Успішна підготовка до Euro-2012 робить реальними шанси Донецька на проведення фіналу Ліги Європи в 2014 році.

Так вважає Олександр Атаманенко, генеральний директор “Донбас Арени“, першого в Україні стадіону еліт класу. На його думку, успіх підприємства буде гарантований з появою напередодні європейського чемпіонату міської інфраструктури необхідного рівня – аеропорту, готелів, доріг, які зараз споруджуються прискореними темпами.

“Спільно з мерією Донецька ми вже направили офіційний запит в УЄФА, щоб отримати пакет документів, який необхідний для складання офіційної заявки”, – повідомив Атаманенко.

На питання кореспондента Спорт Експресу, чому б не організувати у Донецьку фінал Ліги Чемпіонів, Атаманенко відзначив:

“УЄФА рекомендує для такого матчу мати стадіон приблизно на 70 тисяч місць, а “Донбас Арена” може зібрати на своїх трибунах трохи більше 50 тисяч уболівальників. Але оскільки більш місткі стадіони, як правило, мають бігові доріжки і легкоатлетичні сектори, на перші 10-15 рядів квитки там не продаються. Це значною мірою зрівнює наші шанси: на “Донбас Арені” за грою зручно спостерігати з будь-якого місця без винятку. Тому приїзд до Донецька фіналу Ліги чемпіонів, вважаю, теж цілком можливий, але у своїх амбіціях ми хочемо бути послідовними і почати з Ліги Європи”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.