Геннадій Кернес
Кернес балотується в мери Харкова

Партія регіонів висунула Геннадія Кернеса кандидатом у мери Харкова. Таке рішення було ухвалено сьогодні на партконференції Харківської міської організації Партії регіонів.

Делегати конференції підтримали кандидатуру Геннадія Кернеса одноголосно, без обговорення, після того, як голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін повідомив, що кандидатуру Геннадія Кернеса вже узгоджено в Києві.

Крім того, партконференція Партії регіонів затвердила список кандидатів у депутати Харківської міської ради. Список очолив сам Геннадій Кернес. До списку включено також першого заступника міського голови О. Кривцова і директора Департаменту культури міськради С. Бабицьку.

Геннадій Кернес – народився в Харкові 27 червня 1959 р. у 1977-1990 рр. працював на різних посадах на підприємствах Харкова. У 1992-1994 рр. – керівник виробничо-комерційної фірми “Акцептор”. У 1994-1999 рр. – голова правління АТ “НПК-Холдинг”. У 1999-2001 рр. – перший заступник директора дочірньої компанії “Торговий дім” Газ Україна”. У 2001-2002 рр. – президент АТВТ з іноземними інвестиціями” НПК-Холдинг”. У квітні-травні 2002 р. – секретар Харківської міської ради. У 2002-2006 рр . – президент АТВТ з іноземними інвестиціями “НПК-Холдинг”. З квітня 2006 р. – секретар Харківської міської ради, був обраний за списком Партії регіонів, член ПР. З березня 2010 р. – в.о. міського голови Харкова (після призначення харківського мера Михайла Добкіна головою Харківської облдержадміністрації). Депутат Харківської міської ради трьох скликань (з 1998 р.).

За матеріалами РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.