Михайло Добкін
Добкін каже, що люди часом зникають

Голова Харківської ОДА Михайло Добкін запевняє, що Партія регіонів “максимально зацікавлена в тому, щоб у нас і натяку не було на тиск на журналістів”.

Про це він заявив у понеділок, коментуючи зникнення головного редактора газети “Новий стиль” Василя Климентьєва.

Добкін заявив, що “інтуїція дозволяє мені сказати, що Климентьєва ми незабаром побачимо живим, здоровим, повним сил”.

“А причини, через які його не було, – це вже справа десята. Якщо вони, не дай Боже, будуть пов`язані з якимось насильством, то це один хід подій. Якщо ж це непорозуміння або чийсь злий жарт, це вже буде інший варіант”, – сказав Добкін.

Губернатор додав, що “старт будь-якої виборчої кампанії в нашій країні дуже сильно збуджує до дії різні темні сили, які намагаються всілякими незаконними способами витягнути з виборчого процесу якусь вигоду: чи то фінансову, чи то політичну”.

“Я це зараз не говорю конкретно про ситуацію з Климентьєвим, я це говорю до того, що у нас дуже багато таких активних дій відбувається. Знаєте, у Сонця бувають різні періоди, і коли воно дуже активне, тут, на Землі, болить голова. Ось так і громадські організації, любителі тварин… Те саме відбувається і в таких рідкісних ситуаціях, як з Климентьєвим“, – заявив він.

“Дай Бог, щоб усі реагували так на зникнення будь-якої людини. У нас в країні дітей дуже багато пропадає. Чим дитина відрізняється від людини, у якої є посвідчення журналіста? Якась неспівмірна увага цьому приділяється… та й просто люди зникають іноді, є така статистика”, – сказав Добкін.

Він також вважає, що “повернення Климентьєва, за умови правильного підходу, зробить неможливим повторення подібних ситуацій”.

“Ми для себе повинні винести певний урок з цього, і зробити дії, які б виключили повторення цієї ситуації. Адже ви не гірше мене знаєте, що могло послужити причиною, що лежить в основі цього. Я жодним чином нікого не звинувачую, але ми всі дорослі люди, кожен з нас має достатній життєвий досвід, щоб змоделювати ситуацію і зрозуміти, що лежить в основі тих або інших дій…”, – заявив Добкін.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.