осінній призов
Міністерство оборони України оголосило про осінній призов до армії

Міністр оборони України Михайло Єжель підписав наказ про звільнення в запас військовослужбовців і черговий призов на строкову військову службу в жовтні – листопаді 2010 року.

Як повідомили в Департаменті преси та інформації Міноборони, відповідно до наказу в жовтні – листопаді 2010 року в запас із Збройних Сил України буде звільнено військовослужбовців, які вислужили встановлений термін строкової військової служби: солдати і матроси, сержанти й старшини, призвані в жовтні – листопаді 2009 року; матроси і старшини кораблів, суден і берегових частин бойового забезпечення Військово-морських Сил Збройних Сил України, призваних у квітні – травні 2009 року.

У ці ж терміни на строкову військову службу буде призвано громадяни України чоловічої статі 1985 – 1992 років народження, яким до дня відправки у військові частини виповнилося 18 років, та осіб, які не досягли 25-річного віку і не мають права на звільнення чи відтермінування.

Згідно з наказом, восени поточного року до Збройних Сил України буде призвано 20 000 осіб, у Внутрішні війська Міністерства внутрішніх справ України – 5 600 чоловік, а 1 100 громадян України служитимуть у Державній спеціальній службі транспорту.

Нагадаємо, навесні цього року до лав Збройних Сил було призвано 26 тисяч осіб.

Джерело Korespondent.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.