парламент
Парламенту куплять нові табло для голосування

Інститут проблем математичних машин і систем (ІПММС), що обслуговує систему для голосування Верховної ради 6 вересня закупив обладнання для двох нових табло на суму 3,3 млн. грн. Про це інформує Міністерство економіки.

За результатами проведеного тендеру Інститут проблем математичних машин і систем НАН України 6 вересня підписав договір з ТОВ «Екта-Пром» на покупку двох найменувань вузлів для звуко- і відеоустаткування (елементи системи відображення інформації програмно-технічного комплексу системи «Рада-3» з системою управління). Сума замовлення склала 3 312 000 грн.

«Річ у тому, що табло в системі («Рада-3» – авт.) вже пережили себе на півтора роки. Вони в будь-який момент можуть вийти з ладу і у нас просто немає можливості їх відновити. Вони морально застарілі і вже не випускаються», – розповів «proUA» директор Інституту проблем математичних машин і систем Анатолій Морозов.

За його словами, придбане обладнання призначене для заміни двох табло. Притому, їх заміна не займе багато часу.

«Табло ми можемо поміняти буквально за ніч. Трьох днів з п’ятниці по неділю нам вистачить», – повідомив Морозов.

Директор інституту уточнив, що заміна табло буде проведена до кінця року.

«Закупівля комплектуючих проводиться за кордоном. У принципі, до кінця року повинні замінити», – сказав він.

Як відомо, «Рада-3» – електронна система для голосування у Верховній раді, розроблена ІПММС. Результати голосування відображаються на двох табло, які розташовані праворуч і ліворуч від президії Ради.

Джерело Proua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.