Долари, США
Дефіцит бюджету в США менший, аніж очікували

Міністерство фінансів Сполучених Штатів опублікувало дані по дефіциту бюджету США за підсумками серпня. У прес-релізі Мінфіну наголошується, що бюджетний дефіцит склав $90,53 млд.

Цей показник виявився нижчим за очікування аналітиків: експерти прогнозували, що дефіцит бюджету США в серпні складе 108 млрд доларів. Роком раніше показник бюджетного дефіциту був зафіксований на позначці $103,56 млрд.

При цьому за підсумками 11 місяців 2009-2010 фінансового року, який завершиться в США 30 вересня поточного року, дефіцит американського бюджету становив $1,260 трлн. Варто відзначити, що в порівнянні з показником попереднього року зафіксовано невелике зменшення “дірки” в бюджеті США. Так, за 11 місяців попереднього фінансового року бюджетний дефіцит був зафіксований на позначці $1,371 трлн.

За підсумками минулого фінансового року бюджетний дефіцит США досяг рекордної позначки в $1,413 трлн, або 9,9% від ВВП країни.

У порівнянні з цим показником помітно деяке поліпшення, однак дефіцит бюджету США все ще знаходиться на рекордно високій позначці, що перевищує 1 трлн доларів. Це пов’язано зі зниженням федеральних доходів у сукупності з додатковими витратами уряду на стимулювання національної економіки.

Відзначимо, що Конгрес Сполучених Штатів знизив прогноз по бюджетному дефіциту в поточному фінансовому році до 1,34 трлн доларів. Протягом найближчих кількох років експерти прогнозують поступове зниження бюджетного дефіциту США.

Джерело: РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.