Чиновники, автомобілі
Українські чиновники продовжують тратити кошти на автомобілі

Держпідприємства і органи влади продовжують закуповувати дорогі машини, незважаючи на обмеження Кабміну.

Про це пише видання Дело.

За даними видання, усього різні держпідприємства і органи влади до кінця року планують придбати до десяти автомобілів представницького класу.

Найдорожчу машину планує придбати Дніпропетровський регіональний державний науково-технічний центр стандартизації, метрології та сертифікації.

У Віснику тендерних закупівель опубліковано оголошення про плани Центру придбати до кінця вересня Lexus RX450h High Luxury.

Вартість такої машини в Україні становить приблизно $95 тис. (понад 750 тис. грн.).

Згідно з інформацією Вісника держзакупівель, придбання автомобіля має здійснюватися в лізинг. Термін дії договору фінансового лізингу становить п’ять років.

Крім Lexus, Дніпропетровський центр стандартизації, метрології та сертифікації планує обзавестися ще двома недешевими машинами: Skoda Octavia А5 (вартість від $20 тис. до $29 тис.) і Mitsubishi Grandis (вартість від $24 тис. до $30 тис.).

Держпідприємство “Держреєстр України” при Міністерстві агрополітики до кінця листопада має намір купити у фінансовий лізинг автомобіль Toyota Camry Premium вартістю $48 тис.

Хмельницька АЕС, яка чекає від Росії кредит на добудову атомних енергоблоків, також запланувала придбання представницького автомобіля Mitsubishi Galant вартістю від $21,5 тис. до $24 тис.

Виконавча дирекція Житомирського обласного відділення Фонду соцстраху вирішила придбати автомобіль Toyota Camry 2.4 5 MT вартістю близько $30 тис.

Таку ж машину планує закупити Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут атомного та енергетичного насособудування.

Іванівське міжрайонне управління водного господарства Держкомводгоспу України планує купити Ford Mondeo вартістю від $23 тис. до $30 тис.

Як відомо, в липні прем’єр Микола Азаров доручив Держказначейству не виділяти фінансування розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів на придбання автомобілів, дорогої техніки і т.д.

За матеріалами УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.