Чехія
українсько-чеське подружжя написали незвичайного листа

На сайті авторитетної чеської газети Mladá fronta Dnes оприлюднено незвичайного листа. Автори – українсько-чеське подружжя – звертаються до громадян ЄС із закликом не їздити в Україну і бойкотувати «Євро-2012».

Про це повідомляє «Чемпіон» з посиланням на “Deutsche Welle”.

Ігор Бухальов – українець, його дружина Моніка – чешка. У серпні вони приїхали в Україну автомобілем, який є їхньою спільною власністю, а повернулися до Чехії вже потягом.

Автомобіль залишився на штрафному майданчику Харківської митниці. Причина – Ігор, який сидів за кермом, не мав, як того вимагає українське законодавство, від дружини доручення на керування автомобілем. Ігор Бухальов стверджує, що був затриманий українськими правоохоронцями по дорозі до магазину.

Зауважимо, що в Чехії, як і в інших країнах ЄС, можна позичити будь-чиє авто, і поліція не висуватиме жодних претензій, якщо ви маєте його технічний паспорт. В разі підозр про неправомірне керування автомобілем, поліція може перевірити, чи не перебуває машина у розшуку.

На думку чеських фахівців, незнання водієм українських законів, звісно, не звільняє від відповідальності. Однак порушення не є таким, яке карається затриманням автомобіля.

за матеріалами: ZIK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.