Анатолій Гриценко
Гриценко: Міноборони збирається розікарсти майно відомства

Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко вважає, що Олександр Черпіцький не має права бути заступником Міністра оборони України, а саме міністерство має намір надати собі право торгувати майном відомства.

«Ззовні законопроект про повернення Міністерству оборони права відчужувати власне майно спрямований на важливе завдання – збільшити фінансування армії та силових структур. Але те, що там пропонують, дає право керівникам силових структур торгувати землею. Така комерційна діяльність може закінчитися тільки зловживанням», – цитує Гриценка прес-служба лідера партії «Громадянська позиція»

Він переконаний, за це мають відповідати, і зараз так є, структури поза межами військових формувань, наприклад, Фонд держмайна.

«Коли я був міністром, то позбавив Міноборони права торгувати чим завгодно. А зараз братва хоче повернути собі це право», – наголосив народний депутат, нагадавши, що на засіданні очолюваного ним Комітету пропонований Олегом Черпіцьким та Григорієм Калетніком законопроект №6644 8 вересня цього року його було відхилено.

Щодо брата ініціатора вищезгаданого законопроекту Олександра Черпіцького голова Комітету ВР з питань нацбезпеки і оборони зазначив, що минулої середи звернувся до прем’єра Миколи Азарова з наполегливим проханням звільнити його з займаної посади керівника Департаменту надлишкового майна.

«Ця людина перебуває на посаді вже п’ять місяців. Двічі були подання на оформлення йому допуску до державної таємниці й двічі Служба безпеки України йому у цьому відмовляла. Тобто людина не має права перебувати на займаній посаді, – пояснив Гриценко. – Коли прийшов на засідання Комітету інший заступник міністра оборони, я йому сказав: «Передайте міністру Михайлові Єжелю, що людину без допуску я на засідання не пущу. Хай приходить сам міністр або інший заступник».

Народний депутат впевнений, допуск до державної таємниці Черпіцькому не дають через серйозні проблеми з його минулим, які могли б прояснити правоохоронні органи.

«Коли він готував свою біографію для подання в СБУ, то випустив кілька років. Крім того, написав, що проходив військову службу у Житомирському окрузі. Такого не існує», – підкреслив голова Комітету ВР з питань нацбезпеки і оборони.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.