Уго Чавес
Уго Чавес переконаний у перемозі своєї партії

Кампанія перед виборами в Національну асамблею завершилася у Венесуелі. Голосування пройде в неділю. Президент Чавес упевнений в своїх силах. Він говорить, що його Єдина соціалістична партія переможе на парламентських виборах “нокаутом”.

Іншими словами, Чавес сподівається, що його прихильники отримають не менше двох третин в асамблеї – кваліфікована більшість. Чавес виступав на мітингах, пам’ятаючи і про майбутні, так би мовити, “особистих виборах” – президентських.

“Моя кампанія попереду, але зараз я підтримую наших кандидатів. Я “прогріваю двигуни” для того, щоб у грудні 2012 року, незалежно від того, кого проти нас виставлять “янкі”, рознести їх на ганчір’я”, – заявив диктатор.

Зі свого боку, опозиція сподівається перешкодити прихильникам Чавеса зберегти контроль над законодавчим органом. Вона проти продовження будівництва “Боліваріанського соціалізму” у Венесуелі.

“Комуністи, що знаходяться в уряді ніколи не втілювали майбутнє країни. Вони одержимі руйнуванням минулого і в своїй одержимості повернулися до майбутнього спиною”, – заявив Чавес.

Опозиція бойкотувала попередні вибори, але зараз, об’єднавшись, вирішила змінити тактику. У минулому році вона добилася певного успіху на виборах губернаторів і мерів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.